Grywamy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
World Racing 2 Movie project
Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   World Racing 2 Movie project

Pierwsze zasadnicze pytanie to kto ma World Racing 2 (najlepiej 2)?
(jak ktoś ma, to fajnie jakby miał kierownice też)

Dzisiaj naszła mnie myśl na zrobienie filmu grupowego: na modach, gang samochodów, przykładowo audi, rs4, rs3, s8/a8 i inne, na trasach dodatkowych jak i seryjnych, nagrac "cruising", wyscigi, porobic screeny.

Fajnie by można to zrobić, dodając do tego sceny z replay, i widoku innej kamery. Screeny można robić w seryjnym "camhack'u" ponacisnieciu V.

Co myślicie o tym?

Na temat gry wr2 to polecam jako kontynuacja pierwszej części. Bardzo rozbudowana, blisko jej do symulatora: kierunki, swiatla awaryjne, klakson,"blindowanie", nitro(troche mało realne, no ale... ;)) duużo samochodów, niestety bez Cokpit, czyli kamery w srodku. Duzo ciekawych AddOns, czyli modów: nowych tras i samochodów, różnej jakości, z cokpitami i bez. Grafika do obejrzenia przykładowo na addonie w moim filmiku.

Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

miałem kiedyś WR2 ale chyba mi się znudziło bo modów nie miałem i kierownicy też nie mam :-D

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Ja wczoraj wgrałem dwie nowe trasy/plansze i kilka aut ;p

to możnaby zrobić na klawiaturze normalnie. ja za chwile moze wrzuce krotki filmik na youtube z World Racing ;d

Odpowiedz do tematu