Grywamy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja stronka
Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Czw 31 Gru, 2009   Moja stronka

Siemka, planuje zrobić swoją stronkę w HTMLu i narazie mam plan, żeby usadowić w niej wszystkie katalogi gier by art22pl, wg kategorii, i download z serva fileup albo z mojego konta na wrzucie.

Potrzebny będzie jakiś grafik bo sam nie umiem nic poza paintem robic ;d

Myślałem o tym, żeby forum zostało do dskutowania na tem gier i ogólnie, a stronka żeby była typu "wejdz wybierz pobierz" a nowe bety i dema byłyby uaktyalniane wraz z aktualnosciami forum. Na stronce odnsnik "Jezeli zauważyłeś jakiś problem z tą grą, napisz o niej na forum" i link do forum, albo odrazu do tematu z tą grą.

Co myślicie? Moglibysmy cos zrobić.

Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Czw 31 Gru, 2009   

W sensie że nową stronę chcesz zrobić o tematyce gier itp ?
jeśli tak to ma być na hostingu ?
i sam w html chcesz ją napisać hmm potrwa to minimum 2 tyg jeśli umiesz choć trochę html
ja bym doradził założyć na www.friko.pl i wgrać bazę danych sql i styl :)

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Czw 31 Gru, 2009   

Jak narazie, to chodzi mi o to, żeby napisać taką w miare stronke, przejrzystą, i na niej zrobić ogólny download twoich gier i programów: kategorie pod kategorie i download. No a później to kto wie co można zrobić :]

html prawie wogóle nie znam, ale jest dobry poradnik "dla zielonych" i mozna dobrze stronke zrobic :D

Malaczek 
Pomocny użytkownik

Wysłany: Pią 12 Lut, 2010   

Ach... nie korzystaj z tego czegoś jak pobierzesz program html to wszytko na nowo wkuwasz gdzie co masz ^^
Ja osobiście czytałem i to całe, a przydały się z 3 kroki ;/

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Sob 13 Lut, 2010   

Ale co czytałeś? Mi sie tam dużo przydało chociaż i tak ten szablon gdzieś przepadł.

Odpowiedz do tematu