Grywamy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze blaty kolorowe...
Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   Nasze blaty kolorowe...

Napewno każdy miał z tym coś wspólnego, albo coś o tym słyszał. Można XP w Viste zmienic, Viste w XP (napewno) i wiele innych kombinacji.

Ja tutaj pokaże mój pulpit, razem z przeglądarką, odtwarzaczem i komunikatorem.

Narazie pare rzeczy zmienione w wyglądzie komunikatora, troche trudne, ale moze wkoncu to zrobie.

(klik żeby powiększy)

Krótki opis: Ledwo zdobyty VideoWallpaper (tapeta jest ruchoma ;P), mozolny AlienGUIse z dwoma tylko tematami, lekka zmiana wyglądu aqq. Polecam AlienGUIse do XP, darmowy na www.alienware.com , jest więcej tematów (z tego co pamiętam).

Zaraz dam screen playera.

Jest. Pokażcie swoje pulpity ;P

http://www.alienware.com/...r.aspx#sitewrap pobierałka

Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

Zarąbisty ;) ehh ja mam standardowy XP z tapetą HD XD za dużo pamięci to je ale nie raz miałem ochotę na założenie takiej skórki a nawet na zrobienie własnego pulpitu 3D ale nigdy czasu nie mam czekam ciągle na święta....... :mrgreen:

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

Główną zaletą Alien GUIse jest niskie użycie procesora i pamięci. A Tapeta video to tylko chwilowo u mnie, bo program na 3 minuty i sie wyłącza. Na xp są leszpe themy, na viste z Alien jest tylko ten co ja mam.

Odpowiedz do tematu