Grywamy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Coś ode mnie na temat SAMP.
Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009   Coś ode mnie na temat SAMP.

Kto tutaj opróćz mnie ma styczność z samp? Bynajmniej troche dłuższą?:PJa Osobiście gram już ze 2-3 lata, nei pamietam, wersja o2 r2, potem nowa o2 r3, teraz o2x, i nareszczie nowość SAMP 0.3. Prawdopodobnie, nie ma jeszcze pełnej, oficjalnej wersji do ściągnięcia, sam gram na wersji beta, chociaz serverów nie ma, oprócz jednego.
Hitman z klanu PAZB (Polscy Azjaci z Brazylii) właśnie pracuje nad kolejną wersją mapy Drift Attack v3.0, która będzie bardziej zautomatyzowana (więcej menu typu "tuning menu"), nowe areny, teleporty, komendy i pomoce. Do tego, mapa będzie przystosowana do wersji SAMP 0.3. Jako jeden z nielicznych miałem zaszczyt uczestniczyć w testach, mapa zapowiada się bardzo dobrze.

Dlaczego właściwie to mówie? Dlaczego właśnie o SAMP, PAZB i Drift Attack v3.0? Dlatego, że wielu dobrych ludzi zaczyna odchodzic z SAMP ze względu na jego błędy, bugi, nowe programy cheaterskie i inteligencję graczy. Na serverze PAZB nie gra wielu ludzi, server 30 slotów, a jak już ktoś gra, to pewna grupa w pełni ogarniętych osób, w tym ekipa PAZB. Dlatego też zachęcam do gry i pdaje adres servera, jezeli ktoś chce pośmigać bokiem w Elegy czy Banshee, zapraszam.

HostName: [PAZB] Public Drift Server [ ENG l PL ]
Address: 91.193.197.130:7709
Players: 0 / 30
Ping: 45
Mode: Drift Attack v2.8
Map: San Andreas

Jeśli jednak ktoś nie chce tylko jeździć, to jest masa wielu innych serverów, ale zwróćmy uwage na te któe mają mod LV+DM+Landgrab+Moneygrab. Większość przypadków posiada mapy zmodyfikowane, jeżeli ktoś zna dobry server typu "Party server 24/7" na którym gra grupa ogarniętych ludzi, dobrych adminów i gdzie nie ma cheaterów, niech poda ip.

Ja zachęcam do gry każdego, wbrew pozorom nudy, w SAMP można się naprawde nieźle bawić. Na życzenie moge pokazać screeny z wielu "Zabaw i melanży";)

Najczęściej gram tutaj:

HostName: •••POLSKI ZIOMALS SERWER® 24/7•••
Address: 195.2.255.234:7770
Players: 15 / 100
Ping: 23
Mode: ®LV~SF~LS~PL® DM/Stunt/XL
Map: •[PZS] 9.2®•

Ostatnio grałem z Arturem i Adrianem, często też Damian zagląda (ej, właśnie, jest on na str?)

Tyle ode mnie. Pozdro;P

EDIT:

Drift Attack v3.0 wyjdzie 31.10

Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Wto 13 Paź, 2009   

jest Damian na stronie jako HarPix

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Nie 18 Paź, 2009   

Nie wiedziałem ;) kiedy robimy jakąś wpadówe? Każdy kto ma sampa, zbieramy sie wchodzimy na serva i robimy roz***ol :D

Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

Ostatnio dobry serwer na którym gram najczęściej to HostName: !
Kod:
Polski Server 24/7 [PS24]
Address:  91.121.86.35:7005
Players:  43 / 200
Ping:     143
Mode:     LV~SF~LS~DM~XL 4.7 PL
Map:      PS24 2.0
Zapraszam pogramy :D

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   

Dzisiaj po szkole, albo jutro;P

[ Dodano: Pią 30 Paź, 2009 ]
Coś jakby... Nie działa;P

On jest na 0.2x? lol, przeżytek już. Gra ktoś dzisiaj?
Ja za niedługo będę miał partnera do gry, płci żeńskiej ;P

HarPix
Nowy

Wysłany: Czw 05 Lis, 2009   

to kiedy gramy?

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Czw 05 Lis, 2009   

Jutro wieczorem na PZS?:P Pisac kto będzie.

Odpowiedz do tematu