Grywamy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Crash Car X2
Art22pl 
Programista

Języki: C++ GML PHP
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   Crash Car X2

W tej grze zagramy dla 2 1 na klawiaturze 2 na joysticku gra specjalnie dla 2 graczy na 1 klawie 2 os też zagrają grafika 3d kilka aut w tym ciężarówka , monster , składane z rurek auto , impreza , bmw , itd w grze strzelamy do siebie z wyrzutni rakiet i miniguna po wygranej rundzie gracz dodaje punkty takie jak szybkość , wytrzymałość i inne premiera dopiero w 2011 r .

30/100%

Przewidywany czas wydania : 25.2.2011r

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

Zrób EVO albo EVO IX :D

Art22pl 
Programista

Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

postaram się hehe :-D

Art22pl 
Programista

Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

narazie pauzuje ;/

Marcos 
JrAdmin
Bo tak już jest ...

Wysłany: Wto 16 Cze, 2009   

Brak czasu? Wisz, ja ostatnio nie czesto na gwmy jestem, bo teraz latam na 2-3 forumach równo, ponadto gram w WOWa i SAMP xD

Art22pl 
Programista

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009   

mam już 40% i nowość to będzie gra dla 2 graczy można podpiąć joystick albo na klawiaturze w 2 osoby nazwa zmienia się na Dead Race x2 ! możliwy tuning wizualny i osiągi (crash car) w grze chodzi o to by się rozwalać na wzajem !! (podzielony ekran) nowość to dodawanie broni , będzie także jazda dowolna czyli podróż po mieście i zwiedzanie go (new engine) kase dostajesz za uszkodzenie terenu ! skacz , strzelaj i driftuj (nowa możliwość do jazdy drifting) !!! nie wiadomo czy będzie tryb 1 gracza ;/ i to na tyle kiedy wyjdzie ? nie wiadomo .

Art22pl 
Programista

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009   

aut jest 10 w tym ciężarówka i monster wyścigowe i kraksowe starsze wersje i nowsze

// Projekt anulowany (30.3.2013r) - powód : zbyt długi czas nieobecności i brak czasu by dokończyć ten projekt , a nie chcę już wydawać prostych gier . Być może kiedyś projekt powróci lecz wszystko od zera .

Odpowiedz do tematu